دیجی‌آموز با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای خرید و یا ثبت سفارش در بخش‌های مختلف وب‌سایت، اطلاعاتی نظیر اطلاعات هویتی و اطلاعات تماس مورد نیاز است؛ هم‌چنین برای پردازش و ارسال سفارشات فیزیکی، اطلاعاتی مانند آدرس نیز مورد نیاز خواهد بود. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود و یا در هنگام ثبت سفارش و خرید ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دیجی‌آموز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دیجی‌آموز تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، دیجی‌آموز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت و مشتریان، ایمیل، پیام در شبکه‌های اجتماعی، یادآور مجازی یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند هر مورد را به صورت مجزا لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

توجه داشته باشید که تمامی مکاتبات رسمی دیجی‌آموز با مشتریان از طریق ایمیل بوده و ایمیل ارسالی از نشانی با مصدر digiamooz.com خواهد بود (به طور مثال info@digiamooz.com). همچنین برخی از این ایمیل‌ها، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه‌ی دیجی‌آموز را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن‌ها وجود ندارد.
چنانچه در فرم‌ها اقدام به درج شناسه‌ی کاربری خود در نرم‌افزارهای پیام‌رسان تحت پوشش دیجی‌آموز بفرمایید، این موضوع به منزله‌ی موافقت شما با تماس رسمی در این پیام‌رسان‌ها تلقی خواهد شد. در این حالت ممکن است با توجه به شرایط، تماس با شما از این طریق نیز صورت پذیرد که در این حالت شناسه‌ی دیجی‌آموز، همان شناسه‌های درج شده در بخش تماس با ما خواهد بود.
بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان دیجی‌آموز، به هر صورت دیگر و از هر نشانی دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دیجی‌آموز است و در صورت دریافت چنین پیام‌هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به contact@digiamooz.com اطلاع دهید.

 

دیجی‌آموز ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دیجی‌آموز می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دیجی‌آموز، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به دیجی‌آموز اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده‌ی احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره‌ی همراه و یا ایمیل خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دیجی‌آموز را از خود سلب می‌کند. دیجی‌آموز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دیجی‌آموز وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که دیجی‌آموز همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی دیجی‌آموز و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دیجی‌آموز حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های دیجی‌آموز ندارید، می‌توانید بر روی لغو عضویت در صفحه ایمیل کلیک کنید.
دیجی‌آموز برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با این ایمیل ارتباط برقرار کنید: contact@digiamooz.com