شرایط و ضوابط عمومی دیجی آموز

تمامی استفاده کنندگان از دیجی آموز، بازدیدکنندگان و کاربرانی که ثبت نام نموده اند مشمول شرایط و ضوابط دیجی آموز و نیز مباحث حریم خصوصی خواهند بود و آنها را می پذیرند. ضمن آنکه می پذیرند خود نسبت به آگاهی از شرایط استفاده از دیجی آموز و خدمات آن اطلاعات کسب نمایند. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیجی آموز از سوی کاربر است.

تغییرات شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط استفاده دیجی آموز و حریم خصوصی آن ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران و مدرسین تغییر کند. تمامی شرایط به روز، در بخش شرایط و ضوابط و نیز حریم خصوصی قابل مشاهده خواهند بود و کاربران می بایست در هر زمان نسبت به مطالعه و آگاهی از آنها اقدام کنند.

مالکیت حقوق

تمامی حقوق مادی و معنوی دیجی آموز و دوره های آن تنها مربوط به دیجی آموز است و دوره ها و محتوای دریافت شده یا خریداری شده از آن، صرفاً برای استفاده خریدار در نظر گرفته می شوند. لذا، مخاطبین، خریداران و مدرسین مجاز به توزیع و یا انتشار هیچ یک از محتوای دیجی آموز از هر مسیر و به هر شکل به دیگران نیستند. در موارد خاص و برای هرگونه استفاده جمعی لازم است با ایمیل پشتیبانی وبسایت تماس برقرار کرده و شرایط استفاده جمعی را برآورده نموده و موافقت کتبی دریافت نمایید. هر مورد خلاف بر این شرایط و ضوابط مشمول پیگیری های حقوقی و غیرحقوقی خواهد بود. مسئولیت انتشار هر محتوا با مدرس دوره آموزشی است.

شرایط همکاری مدرسین

مدرسین دوره های آموزشی با توجه به درصد مشارکت در فروش که مشخص شده است به ازای هر فروش دریافت می کنند. مسیولیت محتوای دوره منتشر شده با شخص مدرس است و هرگونه ادعای شخص ثالث برای وبسایت فاقد اعتبار است. مالکیت محتوای متنی و تصاویر هر دوره با توجه به اینکه توسط وبسایت ویرایش و بارگذاری می شود مربوط به وبسایت است. درصورتیکه دوره ای توسط وبسایت خریداری نشده باشد و مدرس به هر دلیلی تمایل به ادامه همکاری با وبسایت را نداشته باشد شخص مدرس با رضایت وبسایت دیجی آموز، میبایست به صورت کتبی با ایمیل رسمی وبسایت مکاتبه و مراحل لازم را طی کند. منظور از حذف دوره حذف ویدیوهای آموزشی و مشخصات مدرس در هر دوره است و همانگونه که ذکر شد مالکیت محتوای متنی، لینک و تصاویر هر دوره برای وبسایت است.
درصورتیکه خریدار دوره به هر دلیلی از کیفیت دوره راضی نبود وبسایت می تواند بدون اطلاع به مدرس هزینه ی دوره را بازگردانی کند و از حساب مدرس در وبسایت نیز کسر می شود. باتوجه به اینکه هر دوره با محتوای خاص صرفا یکبار منتشر می شود در صورتیکه تعدادی خریدار از کیفیت دوره ای ناراضی بودند و یا با توجه به داوری وبسایت دوره ای با کیفیت بهتر در زمینه ای ارایه شد وبسایت با اطلاع به مدرس قبلی می تواند دوره را جایگزین، حذف و ویرایش کند. وبسایت این حق را برای خود قائل است که بدون اطلاع به مدرسین هرگونه ویرایش در محتوا، ساختار، متون، اطلاعات مدرس و تمامی موارد به هر دوره را ویرایش کند.

دسترسی به دیجی آموز و محتوا

دیجی آموز می کوشد تمامی محتوای خریداری شده آموزشی را برای مدت حداکثر هشت هفته به منظور دریافت مخاطب در دسترس حفظ کند و خریدار دوره میبایست دوره مورد نظر را در این بازه ی زمانی دانلود نماید. در شرایطی که خریدار دوره آموزشی بنا بر دلایل موجه پس از این مدت نیاز به دریافت محتوای خریداری شده پیدا کند می تواند با ایمیل پشتیبانی تماس برقرار نماید و در صورت موافقت دیجی آموز، محتوا برای وی در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت تغییر مدرس یا محتوای هر دوره وبسایت میتواند محتوای جدید را در دسترس کاربران پیشین قرار ندهد. با این حال، در صورت هرگونه اختلال عمومی یا دولتی و یا شرایط پیش بینی نشده که دسترسی را فراتر از کنترل دیجی آموز مختل کند، دیجی آموز مسئولیتی در قبال دسترسی به محتوای خریداری شده در هر زمان پس از خریداری نخواهد داشت. علاوه بر این، تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

شرایط خریداری دوره ها و محتوا

دیجی آموز می کوشد با فراهم آوردن اطلاعات مناسب (که می تواند شامل پیشنمایشی از دوره ها یا محتوا، میزان زمان و یا حجم آنها، اطلاعات مربوط به محتوا و مواردی از این دست باشد) برای مخاطبین امکان بررسی هرچه بهتر محتوا را پیش از هرگونه خرید ایجاد نماید. علاوه بر این، امکان دارد دوره هایی را بر اساس بررسی های دقیق تر خود و بازخوردهای دریافتی متمایز نماید تا مخاطب با اطمینان بهتری نسبت به خرید آن‌ها اقدام کند. با این حال، هیچ یک از محتوا (جز آنکه صراحتاً اعلام گردد) مشمول هیچ گونه ضمانت خریداری و بازگشت وجه و یا جبران نخواهند بود. در حقیقت، حق انصراف از معامله برای مصرف کننده وجود نخواهد داشت و بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را ندارد. لذا لازم است مخاطبین پیش از خرید اطلاعات موجود را با دقت بررسی نموده و در صورت نیاز به موارد بیشتر با ایمیل پشتیبانی وبسایت تماس برقرار نمایند.

تکمله: چنانچه در دوره ای اطلاعات موجود با محتوا مطابقت نداشت می توانید موضوع را از طریق تماس با ایمیل پشتیبانی پیگیری نمایید. در این شرایط، اگر دیجی آموز تشخیص بر صحت موارد مطرح شده دهد، بنا بر صلاح دید و تشخیص، به میزان انحراف از موضوع، با بازگشت بخش یا تمامی وجه، یا شارژ کیف پول مخاطب در وبسایت به قدر مورد اشاره، یا ارائه موارد جبرانی پاسخگو خواهد بود.

پشتیبانی و پاسخگویی

همکاران و بخش های مختلف دیجی آموز می کوشند نسبت به پاسخگویی به موارد مطرح شده از سوی کاربران در بخش های مختلف وبسایت و نیز تماس ها در اسرع وقت پاسخگو باشند، با این حال، به ویژه در رابطه با سؤالات مطرح شده در دوره ها، نه تنها محدودیت زمانی وجود نخواهد داشت، بلکه هیچ اجبار یا الزامی بر پاسخگویی و یا پشتیبانی نخواهد بود.

قیمت گذاری، شرایط تشویقی و تخفیفی

هرگونه تغییرات در قیمت گذاری محتوا متناسب با صلاح دید و سیاست های دیجی آموز بوده و می تواند کاسته یا افزوده گردد، با این حال هر مخاطب بر اساس قیمت در زمان خرید خود پرداخت را انجام می دهد و تغییرات قیمت بر خریدهای پیشین تاثیری نخواهد داشت. همچنین، ارائه هرگونه شرایط تشویقی یا تخفیفی در خرید و استفاده از محتوا به یک یا گروهی از کاربران صرفاً بنا بر تشخیص و صلاح دید دیجی آموز خواهد بود و کاربران نمی توانند در این رابطه اعتراض یا توقعی مطرح نمایند.

مدرسین و همکاران دیجی آموز

به منظور اطلاع رسانی بهتر، دیجی آموز می تواند نسبت به معرفی و درج اطلاعات مدرسین و همکاران خود اقدام نماید؛ با این حال (جز آنکه صراحتاً اعلام گردد) تماس با ایشان به صورت مستقیم و خارج از مسیر دیجی آموز ناقض شرایط و ضوابط استفاده از دیجی آموز خواهد بود. چنانچه به هر دلیل نیاز به تماس با هر فرد مرتبط با دیجی آموز داشتید می تواند مراتب را ضمن ایمیل به پشتیبانی مطرح نمایید.

شرایط درج نظر و یا تماس با دیجی آموز

خریداران دوره ها می توانند سوالات خود در رابطه با دوره های خریداری شده را در دوره مربوطه درج نمایند. تمامی کاربران دیجی آموز نیز می توانند هر مساله یا موضوع مد نظر را از روش های مختلف ارتباط با دیجی آموز که در قسمت «تماس با ما» درج شده و موارد رسمی تر را از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح نمایند. با این حال، کاربران و مخاطبان دیجی آموز می پذیرند در درج نظرات و یا تماس های خود، احترام و استفاده از ادبیات و واژگان مناسب را در دستور کار قرار دهند. در صورت هرگونه توهین به دیجی آموز، همکاران آن، و یا هر فرد و موضوع دیگر، دیجی آموز می تواند بنا بر تشخیص و صلاح دید نسبت به برخورد و پیگیری موضوع اقدام نموده، دسترسی های فرد را محدود کرده، و یا موجودی های وی در دیجی آموز را ضبط و یا قطع نماید.

تبلیغات و معرفی غیر

اگرچه دیجی آموز می کوشد پیش از درج هرگونه آگهی یا معرفی، نسبت به اعتبار صاحب آن اقداماتی انجام دهد، با این وجود، بر عهده‌ی کاربران و یا بازدیدکنندگان است که با استفاده از روش‌های مقتضی، اطمینان لازم را از صحت ادعاهای مطروحه به دست آورند و مسئولیت خرید سرویس و یا خدمات و یا هرگونه ضرر احتمالی بر عهده‌ی خود شخص است و دیجی آموز از هر گونه ادعای ضرر ناشی از اعلانات در وبسایت، مبرا خواهد بود.

موارد دیگر

به کارگیری هر روشی برای فراگیری ساختار وبسایت دیجی آموز یا تلاش برای کسب اجزا، اسناد یا اطلاعات وبسایت ممنوع می‌باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت‌ها یا مشخصات وبسایت دیجی آموز یا اطلاعات کاربران آن یا سایر سرویس‌های ارائه‌ شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش‌های غیرمجاز ممنوع بوده و دیجی آموز پیگیری جدی از طریق مراجع قضایی ذی‌صلاح را حق خود می‌داند.